Polska jako kraj położony w centrum Europy pośredniczy w transporcie ładunków zarówno ze wschodu na zachód jak i z północy na południe. Przez nasz kraj przebiegają dwa korytarze transeuropejskiej sieci transportowej (TEN-T) Morze Północne - Bałtyk oraz Bałtyk -Adriatyk co dodatkowo determinuje nasz silny rozwój jako kraju tranzytowego i wymusza rozwój infrastruktury punktowej jak centra logistyczne czy terminalne przeładunkowe.

Największym wyzwaniem jest zapewnienie odpowiedniej przepustowości i sprawności terminali przeładunkowych lub miejsc przeznaczonych do załadunku bądź wyładunku transportowanych towarów.

Często nadjeżdżający kierowcy nie są w stanie określić, która z platform rozładunkowych jest wolna/ uległa zwolnieniu, bądź do której rampy powinni się udać. Zintegrowany system detekcji zajętości miejsc rozładunkowych/załadunkowych/przeładunków przy pomocy magnetycznego detektora oraz systemu informacyjnych tablic LED-owych bez ingerencji osób trzecich naprowadza kierowcę na miejsce, które jest przeznaczone dla jego pojazdu. Dodatkowo system można rozwinąć o terminale wjazdowe, które na podstawie wideodetekcji tablic rejestracyjnych umożliwiają wjazd samochodu do strefy rozładunkowej.

Nasze rozwiązania dla tych klientów

Sprawdź, co możemy zaoferować dla centrów logistycznych i przemysłu

Nasze usługi dla tych klientów

Sprawdź, co możemy zaoferować dla centrów logistycznych i przemysłu