W realizacji naszych projektów współpracujemy z uznanymi na rynku dostawcami urządzeń. Cenimy sobie jakość ich produktów o profesjonalizm obsługi. Wiemy, że możemy polegać na ich rozwiązaniach i bez obaw jesteśmy w stanie oferować je naszym klientom.


Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących firm:

KSK Developments to spółka technologiczna zorientowana na projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych z zakresu Internetu Rzeczy(IoT) oraz Smart City. Spółka oferuje usługi projektowania i wdrażania urządzeń mechatronicznych na zamówienie klienta.

1-KSK-Developments-LOGO-Oryginal

BFT to pochodzący z Włoch producent automatyki domu oraz automatyki przemysłowej. W naszej ofercie proponujemy sprzedaż i montaż szlabanów, zapór parkingowych oraz systemów parkingowych BFT.

bft_logo

Beninca jest firmą rodzinną. Założycielami są bracia Aldo i Luigi Beninca, dla których najważniejsza jest jakość oferowanych produktów. Firma dynamicznie się rozwija inwestując w nowoczesny wygląd produktów, dbając jednocześnie o ich jakość i bezpieczeństwo użytkowników.

beninca_logo1

Came to uznany na świecie producent automatyki przemysłowej. Posiada w swojej ofercie szlabany i systemy parkingowe oraz olbrzymi wybór urządzeń dla domu i przemysłu. Grupa Came jest obecna na rynku poprzez 480 filii i dystrybutorów w 118 krajach świata.

came