Oferujemy współpracę w zakresie obsługi parkingu Klienta. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wyposażenie i przygotowania parkingu do poboru opłat, a także bezpłatnie przeprowadzimy analizę rentowności posiadanej przez Klienta powierzchni parkingowej.

Obsługa parkingu może być połączona z dostawą i montażem systemu parkingowego, monitoringiem parkingu oraz opracowaniem regulaminu i cennika parkingu.

W ramach usługi Klient otrzymuje comiesięczny raport, na który składa się informacja o zajętości parkingu, przychodach, kosztach, nadzwyczajnych wydarzeniach oraz akcjach serwisowych.

 

  • Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych
  • ciągła aktualizacja i nadzór nad funkcjonowaniem parkingu
  • precyzyjne prognozowanie kosztów i przychodów

Oferta zarządzania parkingiem

Poniżej modele współpracy w zakresie zarządzania:

W tym modelu współpracy DGS Parking Systems zajmie się wyposażeniem i organizacją parkingu, a następnie udostępni go kierowcom. Prowadzimy stałą obsługę parkingu natomiast rozliczamy się z klientem na zasadzie procentu od generowanych przychodów.

W tym modelu rozliczeniowym Klient płaci stałą miesięczną ratę natomiast całość przychodów generowanych przez parking jest mu przekazywana. Ewentualny koszt zakupu, montażu i serwisu urządzeń parkingowych jest już wliczony w miesięczną ratę, która pozostaje niezmienna przez cały okres trwania umowy.

W tym modelu następuje połączenie dzierżawy z umową o zarządzanie za wynagrodzeniem gdzie Klient otrzymuje stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od przychodów generowanych przez parking. 

Zainteresowany? Oddzwonimy w 60 minut!

Podaj swoje dane kontaktowe i przekonaj się, jak bardzo zależy nam na sprawnej obsłudze Klienta. W dni robocze skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez KSK Sp. z o.o. w celu realizacji zgłoszenia kontaktowego, oraz przesyłanie przez KSK Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.